Začíname!

Reštart FMK TV neprinesie vo vysielaní veľké zmeny. Nebojte sa, vaše obľúbené relácie ostávajú aj naďalej. Rozdelili sme ich do 7 dní, a každý jeden deň uvidíte nový diel jednej relácie. Veríme, že si každý nájde to svoje.

Radi počúvate hudbu?

Potom je tu pre vás naša relácia Fresh, ktorá bude vychádzať vždy v pondelok. Okrem noviniek sa budeme venovať aj rôznym témam zo sveta hudby. Najbližšie sa dozviete rebríček najpočúvanejších albumov minulého roka.

Relácia Fresh

Potrebujete poradiť?

Pre študentov našej fakulty budeme každý týždeň pripravovať rôzne manuály a tutoriály. Či už na FMK študujete alebo to máte len v pláne, v utorok si nezabudnite naladiť náš kanál, v ktorom vám relácia INFO vždy ponúkne návod, ako na to.

Ste skôr módny typ?

Aj pre vás je tu relácia ušitá doslova na mieru. Dva špendlíky vám ponúknu rôzne tipy na obdobné oblečenie, či triky na úpravu outfitu. Ak máte záujem o sledovanie práve tejto relácie, do kalendára si poznačte stredy, ktoré sú Dvom špendlíkom venované.

Milujete knihy?

Aj knižní fanúšikovia si prídu na svoje. Nálož noviniek, recenzie, ale aj téma na týždeň, budú obsahom našej štvrtkovej relácie Knihožrúti. Spoločne s našimi moderátorkami nazrieme do knižného sveta. No a nezabudnite Knihožrútov sledovať aj na Instagrame.

Čo sa aktuálne deje?

Pre najhorúcejšie novinky z prostredia fakulty, ale aj mimo nej, budú každý piatok pripravené Správy. Veríme, že okrem moderátorských vstupov sa našimi kamerami pozrieme aj na udalosti, ktoré snáď čoskoro konečne dostanú zelenú.

Máme tu aj filmového fajnšmekra?

Nové ukážky, najčerstvejšie novinky, ale aj filmová hádanka – to všetko prinesie relácia Filmovka. Sobota bude patriť aj filmovým rebríčkom, ktoré vám naši redaktori sprostredkujú cez podcasty. Niektoré už môžete počúvať na Spotify a cestu k nim nájdete na Instagrame.

Filmovka

Hľadáte skôr oddych pre gamerov?

Ani čistokrvní hráči nebudú ukrátení. Login budeme vysielať vždy v nedeľu a okrem noviniek a rozoberanej témy pre vás pripravujeme aj pokračovanie obľúbených herných interviews s našimi pedagógmi. My sa už nevieme dočkať a tešíme sa na nich.

Zaujímajú vás osobnosti univerzity?

Pokiaľ ste sa nenašli v našich pripravovaných reláciách, nedeľa bude taktiež patriť rozhovorom Na Slovíčko. Tie sa budú venovať rozličným témam zo spoločenského života. Prinesieme vám rozhovory s členmi akademickej obce, študentmi alebo inými zaujímavými hosťami, ktorí majú čo o sebe povedať. Či už v online priestore alebo v našom štúdiu.

Aby vám neunikli žiadne informácie o vysielaní, nezabudnite pravidelne navštevovať našu stránku, kde nájdete článok o každej novej epizóde. Fungujeme však aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a potešíme sa vašej odozve.